Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Wieczór autorski Stanisława Kierońskiego

W poniedziałek 28 czerwca 2018 roku w Domu Kultury LSM w Lublinie odbył się wieczór autorski Przewodniczącego SLD w Lublinie Stanisława Kierońskiego.

Wieczór promował tomik poezji pt. "Zamyślenia". To już trzeci wydany tomik Stanisława - jak poprzednie liryczny, refleksyjny, ale również miejscami ostrzejszy od poprzednich.

W spotkaniu wzięli udział artyści - przyjaciele Stanisława. Wśród publiczności także znalazły się znane osoby. Zapis można obejrzeć tutaj.

Zapraszamy także do obejrzenia zdjęć tutaj.

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem