Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Wielka koalicja dla rozwoju Lublina

Sojusz Lewicy Demokratycznej chce nowoczesnego rozwoju Lublina. Racjonalnie oceniając dotychczasową działalność Prezydenta Żuka oraz analizując plany Ratusza na przyszłość lubelskie struktury SLD uznały za najwłaściwsze zostać jednym z inicjatorów demokratycznej koalicji samorządowej w Lublinie.

W czwartek 21 czerwca br. podpisano w Lublinie porozumienie programowe, które jest podstawą merytoryczną i formalną Komitetu Wyborczego Wyborców Krzysztofa Żuka. Porozumienie podpisali: Stanisław Kieroński (SLD), Krzysztof Żuk (PO), Maja Zaborowska (Nowoczesna), Piotr Kowalczyk (Wspólny Lublin) oraz Marceli Niezgoda (PSL).

Uważamy, że dalszy rozwój miasta jest w stanie zapewnić Krzysztof Żuk w fotelu prezydenta, jednak musi posiadać wsparcie większości w Radzie Miasta. Dlatego lubelskie SLD wystartuje w ramach KWW Krzysztofa Żuka. Podstawą działania Komitetu będzie podpisane porozumienie programowe, które zawiera m. in. deklaracje działań zapewniających dalszy dynamiczny rozwój Lublina i wzrost jakości życia mieszkańców, zaspokojenie potrzeb rodzin, seniorów i osób niepełnosprawnych, rozwój dzielnic i lokalnej przedsiębiorczości oraz zapewnienie wysokiej jakości oferty kulturalnej, sportowej i rekreacyjnej. Wszystkie realne postulaty Sojuszu znalazły się w tym programie. Konkrety programowe oraz nazwiska kandydatów ogłosimy, gdy rozpocznie się kampania wyborcza. Osoby pragnące wesprzeć nasze działania w kampanii wyborczej prosimy o kontakt.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem