Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Zmarła Danuta Przybylska-Przech

27 czerwca 2018 roku, po długiej walce z ciężką chorobą odeszła od nas Danuta Przybylska-Przech.

 

Była wspaniałym i mądrym człowiekiem, piękną i dzielną kobietą, pełną optymizmu i zaangażowania. Przez wiele lat pracy w Banku Handlowym, Banku Zachodnim, a od 2004 w Wojewódzkim Oddziale NFZ dała się poznać jako doskonały organizator, sumienny pracownik, lubiany przełożony.

Jej wrażliwość na los zwykłego człowieka, dobro ludzkie, Jej zaangażowanie w sprawy naszego miasta i kraju, oraz jasna wizja Polski demokratycznej i sprawiedliwej znajdowała wyraz w aktywności społecznej i politycznej po stronie lewicy. Była aktywną działaczką Sojuszu Lewicy Demokratycznej, członkiem Rady Miejskiej SLD w Lublinie, członkiem Stowarzyszenia „Pokolenia” , aktywnie działała na rzecz kobiet, służby zdrowia, brała udział w wielu działaniach naszej partii na szczeblu wojewódzkim i krajowym, startowała w wyborach samorządowych w 2014 r. Nawet w trakcie walki z chorobą, dokąd mogła, uczestniczyła w życiu SLD i „Pokoleń”. Do ostatnich dni interesowała się i głęboko przeżywała sytuację polityczną w naszym kraju.

Odejście Danusi pozostawia w smutku męża Marcina, najbliższą rodzinę, ale także nas, kolegów i koleżanki, przyjaciół z Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Stowarzyszenia „Pokolenia”.

Będzie nam Ciebie, Danusiu, i Twojego uśmiechu bardzo brakowało.

Spoczywaj w pokoju, cześć Twojej wielkiej pamięci!

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godzinie 13.00 w poniedziałek 2 lipca w kaplicy cmentarnej przy ulicy Lipowej.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem